Výzva k soutěži – soutěžíme proti Základní škole Kostelec nad Labem

Vážení učitelé, rodiče a žáci, 

s omezením možností pohybu Vám nabízím si zasoutěžit doma. Soutěž pro nás připravil pan Tomáš Prejzek (učitel ze Základní školy Kostelec nad Labem). Pro větší motivaci a zábavu do těchto výzev chceme zapojit i Vás.

Tyto výzvy najdete na webových stránkách: 

Výzvy –  SOUTĚŽÍME PROTI ZÁKLADNÍ ŠKOLE KOSTELEC NAD LABEM 

Pravidla jsou na zmíněných webech, doporučuji před tím než budete děti natáčet, aby si výzvu spolehlivě nacvičily, výzvy nejsou jednoduché a vyžadují trochu tréninku, trpělivosti a určitě šikovnosti. Jakmile výzvu natočíte, nahrajete video na soutěžní web. Pokud nezaškrtnete souhlas, videa nebudou nikde publikována a po ukončení soutěže budou smazána.

Bohužel není možné nahrát soubor bez přihlášení, jestliže se Vám to nepodaří z Vašeho účtu můžete použít vyzva@zstskostelec.cz s heslem: vyzvasplnena. 

Mgr. Pavel Jelínek

ředitel