Volné dny – ředitelské volno ve dnech 9. a 10. června

Vážení rodiče,

z důvodu zavážky železobetonové konstrukce těžkou technikou pro výstavbu tělocvičny budě během celého příštího týdne omezen přístup do školy. Ulice Školní a Břízová budou po celý týden uzavřeny. Děti budou mít zákaz vstupu těmito ulicemi z bezpečnostních důvodů. Vstup do školy jim bude umožněn pouze zadními vrátky z ulice Za Školou. Kola si mohou dále nechávat ve stojanech v areálu školy. 

Ve čtvrtek a pátek 9. a 10. června se bude navíc u školy točit jeřáb vykládající konstrukci budovy. Z důvodu bezpečnosti dětí vyhlašuji ve dnech 9. a 10. června volné dny – ředitelské volno, v souladu s § 24, zákona č. 561/2004 Sb. 

Příjezd ke škole bude i ve dnech pondělí – středa omezen. Uzavřeno bude i parkoviště před obchodem u ulice Školní. Prosím všechny rodiče, pokud je nezbytné vozit děti ke škole autem, abyste jezdili ke škole z ulice Karla Zicha nebo z ulice Javorová. 

Děkuji Vám všem za pochopení a shovívavost.