Uzavření školy + distanční výuka

Vážení rodiče,

na základě mimořádných opatření vlády České republiky ze dne 12. října 2020 se omezuje provoz základních škol až do 1. listopadu 2020.

Běžná výuka bude nahrazena tzv. distanční výukou. Všichni žáci školy mají povinnost účastnit se distanční výuky. 

Jak bude probíhat?

Od středy, 14. října 2020, budou Vaše děti dostávat práci na doma prostřednictvím platformy google classroom. Většina žáků s ní během jara pracovala. Domácí práci budou také zde odevzdávat ke kontrole.

Od pondělí, 19. října 2020, budou mít všichni žáci povinnost se denně v době 9:00 hod. – 11:00 hod. připojovat do online hodin svých vyučujících.

Chápu, že někteří z Vás mohou mít problém s nedostatečným zařízením. V tomto případě nabízím k zapůjčení školní IPAD, který mohou žáci použít k distanční výuce. IPAD zapůjčím po telefonické dohodě kdykoliv během tohoto týdne, pouze zákonným zástupcům oproti podpisu.

Děkuji Vám za spolupráci a věřím, že společně výuku zvládneme.

Mgr. Pavel Jelínek, ředitel