Sportovní sedmiboj – Dřísy, 7. 6. – zisk putovního poháru!!!

Letos poprvé se výběr deseti sportovců naší školy zúčastnil sportovního sedmiboje, kam nás pozvala pořádající škola – Základní škola Dřísy. Kromě domácích sportovců se na fotbalovém hřišti ve Dřísech sešel ještě výběr žáků ze Základní školy Libiš a Základní školy Chlumín. Hodnoceny byly dle celostátně uznávaných tabulek OVOV výkony v těchto disciplínách: běh na 60 metrů, hod kriketovým míčkem, driblink, sedy-lehy za jednu minutu, trojskok z místa, skoky přes švihadlo za jednu minutu a hod medicinbalem přes hlavu vzad.  Tišičtí atleti se nezalekli nové výzvy a přes krátký ale o to intenzivnější trénink v posledním týdnu před závody vypilovali i ty nejspecifičtější disciplíny, jako byl například skok přes švihadlo. Odměnou za toto úsilí jim může být zlatá medaile a putovní pohár, který pojedou za rok zkusit obhájit.

Vítězná sestava: Šimon Sosnovec, Tereza Krajčová, Jan Pasovský, Aleš Tůma, Lucie Žáková, Lumír Král, Ema Jelínková, Ondřej Pazdera, Benjamin Jiří Binder, Matěj Hamerník

FOTOGRAFIE ZDE a v sekci FOTOGALERIE