ŠKOLNÍ SVAČINY – NOVINKA OD 1. 9.

V rámci rozšíření služeb školní jídelny bude možné odebírat každý den svačinu. Svačiny se budou připravovat ve školní jídelně, kde se budou o velké přestávce i vydávat. Svačiny budou připravovány z čerstvého pečiva a půjde převážně o chléb či rohlíky s pomazánkou, máslem, sýrem nebo salámem. Někdy půjde o jogurt s pečivem nebo zeleninou či ovocem.

Přihlásit se k odběru svačin bude možné stejným způsobem jako u obědů. Cena jedné svačiny bude 12 Kč, po přihlášení bude strávník platit zálohově 250 Kč na měsíc. Tato platba se přičte k platbě za obědy, tzn. že strávník místo 500 Kč za obědy bude příkazem k úhradě platit nově 500 Kč + 250 Kč. Celkem tedy 750 Kč za obědy a svačiny.

Svačiny budou na jídelním lístku, odhlašovat si svačiny bude možné stejným způsobem jako obědy.