Předškoláci na návštěvě školy

Předškolní děti z mateřské školy tradičně jako každý rok zavítaly jednoho únorového dne do školy. Protože do zápisu zbývají ještě necelé dva měsíce, musely si už teď „okouknout“ svoje budoucí působiště.

Pětadvacet předškoláků se nejprve seznámilo se školními prostorami, tzn. se šatnou, tělocvičnou a počítačovou učebnou. Děti se následně rozdělily do dvou skupin, jedna navštívila I.A a druhá I.B. Ve třídách potom s pomocí prvňáků zdobily šablony psů z papíru, které si mohly odnést na památku s sebou domů.

V závěru hodiny si společně zatančily na Pásla ovečky, zarecitovaly básničky a poslechly si, jak prvňáci už krásně čtou.

Společně strávený čas dětí ze školy a ze školky rychle utekl a všechny děti už se jistě těší, až se v září znovu setkají.