Mc Donald´s Cup – bronzové medaile a pohár za třetí místo v okrese!

Kluci, kteří se zúčastnili letošního ročníku fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup hráli opravdu dobře a zaslouženě postoupili z okrskového kola do okresního kola. V okrskovém kole porazili ZŠ Libiš 8:1, ZŠ 28. října 4:1, v semifinále si poradili se ZŠ T. Stolzové Kostelec nad Labem 5:2, až ve finále padli těsně se ZŠ Ing. M. Plesingera – Božinova Neratovice 5:6.

Následující týden proběhlo okresní kolo soutěže. Zde si kluci poradili se ZŠ Lužec 12:0, ZŠ Veltrusy 3:0, remízovali se ZŠ Ing. M. Plesingera – Božinova 4:4 a prohráli se ZŠ 28. října 0:5. Obsadili tak krásné 3. místo a přivezli do školy pohár s bronzovými medailemi na krku a spoustu hezkých sportovních zážitků.

Nejlepším naším hráčem byl bezesporu Matija Ilić, který táhl celé mužstvo v obou kolech, a který byl zároveň nejlepším střelcem mužstva.

Je vidět, že práce fotbalového trenéra Tomáše Prejzka nese úspěchy a kluci mají potenciál se dále fotbalově rozvíjet. Za to mu patří velké poděkování a stejně tak bych chtěl poděkovat i rodičům, kteří s námi na závody jeli a fandili.

sestava: Jan Adamik, Michal Rajský, Dominik Uher, Oskar Charvát, Maxmilián Kopský, Matija Ilić, Antonín Prejzek, Martin Antoš