Okresní přeborníci v atletickém trojboji!

Tradičního atletického trojboje v okresním kole mezi školami jsme se zúčastnili po dvouleté pauze letos v květnu. Všech tří disciplín (hodu kriketovým míčkem, běhu na 50 m a skoku dalekého) se zúčastnili vždy jeden chlapec a jedna dívka z každého ročníku, celkem tedy deset dětí. Ačkoliv máme v současné době vzhledem ke stavbě tělocvičny omezené podmínky pro tělocvik, děti si vedly nadmíru úspěšně. V kategorii 4.-5. ročník vybojovaly krásné třetí místo a v kategorii 1.-3. ročník dokonce zlato, čímž se stali okresními přeborníky! Za sebou zanechaly velké školy v okrese v čele se Základní školou Ing. Božinova – Plesingera. Gratulujeme!

Sestava (1.-3. ročník) – Karolína Březinová, David Gambiraža, Maxmilián Kopský, Aneta Hanousková, Ondřej Oliva, Nela Jelínková

Sestava (4.-5. ročník) – Julie Sabolová, Jan Smola, Denisa Adamcová, Ondřej Veis