Informace pro rodiče budoucích prvňáků

Vážení rodiče,

posílám Vám první informace k příštímu školnímu roku, kdy Vaše děti nastoupí poprvé do školy.

Škola prvňákům zdarma poskytuje učebnice, pracovní sešity a písanky. Obec Tišice jim věnuje na uvítanou 1. září učební pomůcky jako jsou tužky, vodovky, štětce na malování, pastelky, ořezávátko, gumu, lepidlo, voskovky a tabulku se stíratelným fixem.

Pomůcky, které je třeba zajistit: aktovka, penál, přezůvky (ne pantofle), látkový sáček na cvičební úbor, sportovní boty na cvičení do tělocvičny a na ven, psací potřeby (2 pera, nejlépe Tornádo), tužky č. 1, 2, velké pastelky do penálu, 10 ks obalů na sešity A5 (obaly na učebnice se pořídí až v září podle velikosti učebnic), kelímek a hadřík na výtvarnou výchovu, modelína, nůžky, podložka na výtvarnou výchovu (igelitový ubrus na lavici) a kufřík na výtvarné potřeby.

V prvním týdnu měsíce září se budou konat třídní schůzky, kde bude prostor pro zodpovězení Vašich otázek.

V případě dotazů mě kontaktujte na: zs@tisice.cz nebo tel. 604 417 452.

Mgr. Pavel Jelínek, ředitel