Informace o otevření školy od 12.4 . 2021

Vážení rodiče,

od příštího týdne se budou opět vracet děti do školy v systému tzv. rotační výuky. Všechny třídy budou začínat v 8.00 hodin a učit se budou podle stálých rozvrhů hodin.

liché týdny (12. – 16. 4.)

I.B, II.A, II.B, V. – prezenční výuka ve škole

I.A, III.,IV. – distanční výuka doma

sudé týdny (19. – 23. 4.)

I.B, II.A, II.B, V. – distanční výuka doma

I.A, III.,IV. – prezenční výuka ve škole

Každé pondělí a čtvrtek ráno si budou pod dohledem třídní učitelky a asistentky děti provádět neinvazivní AG testy (samoodběr). Bude-li žák v těchto dnech chybět, podrobí se testu v den svého příchodu. Nadále platí pro děti povinnost nošení chirurgických roušek nebo respirátorů.

Odpolední školní družina bude otevřena pro všechny přihlášené žáky. Končit bude v 16.00 hodin. Ranní družina bude i nadále zrušena.

Školní jídelna bude vařit pro všechny děti, jak v prezenční, tak i v distanční výuce. V případě zájmu o odběr školních obědů v době distanční výuky, se nahlaste prosím paní kuchařce na tel. čísle: 315 698 414. Obědy si poté můžete odebírat v jídlonosičích denně v době 13:00 – 13:30 hod.

V případě dalších Vašich dotazů, kontaktujte své třídní učitele nebo přímo mě na zs@tisice.cz či telefonním čísle 604 417 452.

Děkuji za Vaši spolupráci a věřím, že i tyto dny společně zvládneme.

Mgr. Pavel Jelínek, ředitel