Informace k provozu školy od 4. ledna 2021

Vážení rodiče,

z nařízení vlády ČR bude škola po skončení vánočních prázdnin otevřena pouze pro žáky prvního a druhého ročníku, a to od pondělí 4. ledna 2021. Žáci prvních a druhých tříd se budou vyučovat podle platných rozvrhů hodin. Žáci prvních tříd budou obědvat vždy po 4. vyučovací hodině (11:40 hod), žáci druhých tříd budou obědvat vždy po 5. vyučovací hodině (12:35 hod).

Pro všechny ostatní žáky (III. – V. třída) platí povinnost účastnit se distanční výuky. Třídní učitelé Vás budou v nejbližších dnech informovat rozvrhu on-line hodin.

Škola opět nabízí možnost výpůjčky Ipadů pro distanční výuku.

Provoz školní družiny se nemění (11:40 – 16:00 hod), ranní družina nadále nebude.

!!! Žáci, kteří se účastní distanční výuky, mají možnost odebírat dotované obědy ze školní jídelny. V případě Vašeho zájmu o odebírání obědů v tzv. jídlonosičích se prosím přihlašujte na zs@tisice.cz nejpozději do pátku 1. 1. 2021. Od pondělí 4. 1. 2021 si budete moci vyzvedávat obědy každý den v době od 13:00 – 13:30 hod.

Tišice, 30. 12. 2020                                                    Mgr. Pavel Jelínek

ředitel