Důležité informace k provozu školy od 30. 11. 2020

Vážení rodiče,

posílám Vám důležité informace k provozu školy ke dni 30. 11. 2020.

Od pondělí 30. 11. 2020 dochází k těmto změnám:

1. Do školy na prezenční výuku se vrací všechny ročníky 1. stupně.
  2. Všichni žáci a pracovníci školy jsou povinni nosit ve všech prostorách školy po celou dobu ochranné prostředky dýchacích cest. Žáci budou mít náhradní roušku ve škole vždy s sebou.
  3. Dochází ke změnám v rozvrzích hodin. Výuka plavání bude pro tento školní rok ukončena.
  4. Nové rozvrhy hodin jsou zveřejněny na webových stránkách školy, jsou platné od 30. 11. 2020.
  5. Dále platí ve škole zákaz zpěvu a zákaz sportovních aktivit.
  6. Žákům čtvrté a páté třídy (s výjimkou pondělků) bude začínat vyučování 2. vyučovací hodinu, tzn. v 8.55 hodin. Žáci těchto ročníků budou mít možnost chodit do školy nadále před 8.00 hod., kdy první vyučovací hodina bude volná. Žáci budou moci být ve třídě pod dohledem pedagogického pracovníka.
  7. Žáci čtvrtého a pátého ročníku mají možnost přijít před osmou hodinou na volnou hodinu nebo potom až v 8.45 hod. na druhou vyučovací hodinu. V době 8.00 – 8.45 hod. bude budova i modulová třída uzamčena.
  8. K těmto změnám v rozvrzích hodin dochází z důvodu dodržení hygienických opatření při školním stravování, kdy se v jídelně budou potkávat:

I.A + I.B + II.A             v 11.40 hod. (po čtvrté vyučovací hodině)

II.B + III.                      ve 12.35 hod. (po páté vyučovací hodině)

IV. + V.                          ve 13.30 hod. (po šesté vyučovací hodině)

1. Ranní družina nebude (nelze dodržet podmínku zachování homogenity skupin).
  2. Odpolední družina bude končit v 16:00 hod.
  3. Kvůli dodržení podmínky zachování homogenních skupin (nařízení MŠMT) a maximálního počtu 30 žáků v jednom oddělení družiny od 30. 11. 2020 SE RUŠÍ ODPOLEDNÍ DRUŽINA PRO ŽÁKY TŘETÍ A ČTVRTÉ TŘÍDY. Peníze za družinu budou rodičům vráceny v měsíci červnu 2021.
  4. ve školní družině budou nově zavedena tato oddělení:

I.A       Hana Jelínková

I.B       Vanda Husáková