Druháci na výukovém programu Poznej svůj region

Dne 1. dubna, na Škaredou středu, se děti z druhé třídy vydaly vlakem na Mělník, kde je čekal výukový program pod vedením lektorů z mělnického regionálního muzea. Program s názvem „Poznej svůj region“ probíhal nejen ve stálých expozicích muzea, ale také formou komentované prohlídky centra města. Děti se prostřednictvím poutavého vyprávění pana historika dozvěděly mnoho informací o historii města i celého našeho okolí, pracovaly se slepou mapou a v závěru většina z nich hravě vyluštila připravený historický kvíz. Děkujeme oběma lektorům, Mgr. Jitce Králové a Mgr. Lukáši Snopkovi, za jejich vstřícnost a nadšení, se kterým s dětmi pracovali, a těšíme se na další krásné akce, které jsou již plánovány. FOTOGRAFIE najdete v sekci FOTO.