Bronzové medaile ze Štafetového běhu!

Poprvé od covidové přestávky, kdy byly zrušeny všechny sportovní soutěže od podzimu 2019, se naše škola zúčastnila závodů ve Štafetovém poháru. Do okresního kola, které se uskutečnilo na neratovickém atletickém stadionu, se přihlásilo šest škol. Štafeta mladších dětí (od první do třetí třídy) se skládala ze čtyř holek a čtyř kluků a stejný počet žáků měla i štafeta starších dětí (čtvrté a páté třídy). Naše děti bojovaly ze všech sil a obsadily krásné třetí místo. Ačkoliv jsme v posledním ročníku vybojovali druhé místo a postup do krajského kola, které se konalo ve Slaném, i tak jsme byli všichni nadmíru spokojeni, děti si domů odvezly bronzové medaile a ve školní vitríně přibyl další pohár, který předznamenává i do budoucna dobré výsledky tišických atletů.

Sestava – štafeta mladší: Maxmilián Kopský, Jan Adamik, Ondřej Oliva, Matija Ilić, Ema Prošková, Tereza Maršíková, Nela Jelínková, Sofie Jarková

Sestava – štafeta starší: Ondřej Veis, Vojtěch Jaroš, Jakub Havelka, Jan Smola, Veronika Holá, Denisa Adamcová, Julie Sabolová, Lucie Bohatová

Výsledky:

  1. ZŠ Ing. Plesingera – Božinova Neratovice      8:53,87
  2. ZŠ Kostelec nad Labem                                    9:23,23
  3. ZŠ Tišice                                                             9:31,39
  4. ZŠ a MŠ Všetaty                                                9:40,30
  5. ZŠ Libiš                                                               9:49,87
  6. ZŠ 28. října Neratovice                                   10:01,11