Atletický trojboj – úspěch malých atletů

Mladí atleti úspěšně

Atleti ze základní školy se zúčastnili okrskového kola v atletickém trojboji. Trojboj zahrnoval hod kriketovým míčkem, skok do dálky a běh na 50 m. Jednotlivé výkony byly bodově hodnoceny a body všech deseti účastníků se sčítaly. Naše barvy hájili: Tereza Krajčová, Matouš Trédl, Ema Jelínková, Jan Pasovský, Aneta Janoušková, Aleš Tůma, Kristýna Pasovská, Ondřej Krajč, Kristýna Javorská a Filip Janoušek. Bodově nejúspěšnější byl Honza Pasovský, který skočil do dálky z místa 201 cm a 50 m zaběhl za 8,1 sec. Ani výkony Kristýny Pasovské (skok daleký s rozběhem – 370 cm) a Filipa Janouška (skok daleký s rozběhem – 381 cm) nezůstaly pozadu. Naši atleti obsadili celkové skvělé druhé místo za „neporazitelnou“ 2. ZŠ Neratovice a vybojovali si tak účast v okresním kole, kde poměří síly se žáky z Mělníka, Kralup nad Vltavou a právě Neratovicemi.

Pořadí

1. 2. ZŠ Neratovice