Velikonoční jarmark, 23. 3. 2018

Týden před Velikonocemi obsadily sál na hřišti děti ze školy, které si za doprovodu rodičů a prarodičů vyzkoušely svůj um a šikovné ruce v jedné z pěti tvořivých dílen, které pro ně učitelky ze školy připravily. Samotnému jarmarku předcházelo vystoupení dětí z družiny, které svým pojetím pobavilo nejednoho návštěvníka pátečního podvečera. V dílnách si děti mohly vyzkoušet výrobu narcisu, dekorativního kolíku, zajíčka z pytlíku, velikonočního přání či zdobení vajíčka. A komu se nechtělo nic vyrábět, mohl si zakoupit libovolnou velikonoční dekoraci v některém ze stánků. Letos byl největší zájem o koláčky, které napekly kuchařky s vychovatelkami školní družiny. Po nich se zaprášilo během několika minut. Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě a  průběhu jarmarku podíleli. Sem též patří jako tradičně šikovné a ochotné maminky, které přišly do školy na společnou tvorbu velikonočních výrobků a jejichž výrobky byly ozdobou zdařilého Velikonočního jarmarku.

Fotografie z jarmarku najdete v sekci FOTO.