Slavnostní zahájení nového školního roku

V pondělí, 4. září byl slavnostně zahájen nový školní rok 2017/2018. Kolem osmé hodiny ranní byla za přítomnosti paní Kateřiny Valachové, bývalé ministryně školství, odhalena pamětní deska významného českého pedagoga Františka Bakule, který na škole v Kozlech počátkem 20. století krátce působil. Díky iniciativě starosty obce Tišice pana Pavla Končela a pana Petra Brodského byla oslovena i Společnost Františka Bakule s pozváním na tuto akci s tím, aby byla vzdána pocta tomuto reformnímu pedagogovi.

Krátce po odhalení pamětní desky popřála v první třídě paní Kateřina Valachová spolu s ředitelkou MŠ Včelička Terezou Netíkovou a starostou obce prvňáčkům mnoho úspěchů v jejich novém působišti a předala jim slavnostně prvňácké šerpy. Starosta obce poté dětem předal drobné dárky.

Děkuji touto cestou všem, kteří se na zdařilém zahájení podíleli a přeji všem žákům naší školy, aby do nového školního roku vyšlápli pravou nohou.

Pavel Jelínek, ředitel školy