!!! Důležité informace k ukončení školního roku (vysvědčení, vyzvedávání si věcí ze šaten) !!!

Vážení rodiče,

vzhledem ke stále se měnícím pravidlům dodržování hygienických a bezpečnostních podmínek škol, přistupuji k menší změně, a konec školního roku bude probíhat takto:

Školní rok bude ukončen v úterý 30. 6. 2020.

Vysvědčení bude předáváno v úterý 30. 6. 2020 všem žákům (I TĚM, KTEŘÍ NENAVŠTĚVUJÍ OD 25. 5. ŠKOLU). Podmínkou pro vstup do školy je pouze vyplněné ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO ONEMOCNĚNÍ). Čestné prohlášení můžete stáhnout ZDE

Kdo nemůže nebo nechce, aby se jeho dítě dostalo do kontaktu s ostatními, přijde si pro vysvědčení stejný den mezi 10. – 12. hodinou do školy podle původní verze.

Zapomenuté nebo nevyzvednuté oblečení, přezůvky či boty ze šaten a skříněk si děti vyzvednou také 30. 6. 2020. V době 10 – 12. hod. si je můžete vyzvedávat i Vy. Nevyzvednuté věci se budou v průběhu července likvidovat.

Děkuji.

Mgr. Pavel Jelínek, ředitel