ÚSPĚCH V OKRESNÍM KOLE RECITAČNÍ SOUTĚŽE, 17. 3.

17.března 2017 proběhlo v DDM Mělník okresní kolo „Soutěžní přehlídky dětských sólových recitátorů“.  Mezi soutěžícími 1. a 2.kategorie byli i žáci naší školy – Petra Stárková a Alžběta Simonová ze 2.třídy a Benjamin J. Binder a Jana Kholová z 5.třídy. V poměrně velké konkurenci dětí  celkově ze 7 základních škol (tří mělnických škol, ZŠ Kralupy, ZŠ Kly a ZŠ Veltrusy) se zástupci naší školy zhostili svého úkolu více než se ctí. Porota udělovala pouze 1. místo s postupem do krajského kola a čestná uznání . Přestože jsme oproti ostatním poměrně malá škola, úspěch jsme měli velký.  Za své vystoupení získali Péťa Stárková a Benjamin čestné uznání a Betynka obsadila úžasné 1.místo, takže 6.dubna JEDEME DO KOLÍNA!!!!!!